-1 DEPO VE BATAR KAT'I İLE 3 KATLI MUAZZAM BÜYÜKLÜKTE...

35.000 TL
İzmir / Karşıyaka / İmbatlı Mh.
İlan No : 100098684
İlan Tarihi : 24 Kasım 2018
m² : 1700
Kullanım Durumu : -
Kimden : -
Osman Kocatepe
Cep Telefonu 0(532) 156 4303
İş Telefonu 0(232) 361 6761
Ev Telefonu
İlan sahibine sor.

Şirketimizin MEDİCALPARK Karşıyaka / Yeni Girne bölgesinde hali hazırdaki 706 m2 arsa üzerine projede'de görüldüğü üzere batar katı ile birlikte 2 kat+1 kat bodrum(DEPO) olmak üzere yaklaşık 1700 m2  kullanım alanı vardır.

            Projemiz lokasyon itibariyle İzmir in yükselen değeri  İzmir Üniversitesi Medical Park Hastanesi'nin hemen yanında konumlandırılmıştır.

 Bölge İzmir çevre yolunun ve Bayraklı tünellerinin hizmete açılmasıyla oldukça gelişmiş; hem konut hem de eğitim ve sağlık kurumlarının yeni projelerine elverişli yapısı itibariyle kısa sürede yeni bir çehre kazanmıştır. Özellikle ulaşım kolaylığı ve planlı imar durumu dolayısıyla hem yeni projelerin oluşmasına izin vermekte hem de yatırımcıların gözünde oldukça olumlu etki yaratmaktadır.

            Bölgenin artılarının yanı sıra projemizin yanında bulunan İzmir Üniversitesi Medical Park Hastanesi bünyesinde 1500 ü aşkın personel görev yapmakta olup hastalar ve hasta yakınları sirkülasyonu göz önünde bulundurulduğunda oldukça işlek bir konumdadır.

Ayrıca, Karşıyaka SGK Müdürlüğünün'de projemizin yakınına taşınmış olması ve  Hastanenin gelmesiyle bölgede oluşan medikal ürünler ihtiyacını karşılamak üzere çok sayıda eczane- optik vb. mağazalar bölgede açılmış bu da çevredeki yaya trafiğinde önemli derecede artış sağlamıştır.

            DOLAYISIYLA, OLUŞAN YOĞUNLUK NEDENİYLE ÇEVREDE RESTAURANT,CAFETERYA,, ECZANE,OPTİK,MARKET VE BUNUN GİBİ İHTİYAÇLAR DOĞMUŞ OLUP , TİCARİ ALANLARIMIZ DA BU İHTİYACA CEVAP VERECEK NİTELİKTEDİR.

Zeminde 507 m2’ye oturan inşaat bahçesi ile beraber 706 m2'yi bulmaktadır.Batar katı resmi olarak şu an 190 m2'dir (oturma ruhsatından sonra 507 m2ye  kadar büyütülebilir).Bodrumun yaklaşık otopark alanı ile beraber 620 m2'si depo olarak kullanılabilmektedir.Ayrıca depoda yükseklik 3,85 metre olup çelik konstrüksiyon uygulanarak 2 kat alan oluşturulabilir.

·         GAYRİMENKULÜMÜZ ENDÜSTRİYEL BACALI OLUP DOLMUŞ VE OTOBÜS GÜZERGAHINDADIR.

BODRUM KAT'INA SOĞUK HAVA DEPOSU YAPILABİLİR.

Projemizi satılık veya kurumsala kiralık olarak gelen teklifler doğrultusunda değerlendirilecektir.

İlan Özellikleri